186.99 €

DIDRIKSONS Amina moteriška striukė
„Amina“ – kasdieniam nešiojimui skirta paminkštinta pūkinė striukė. Ji yra taisyklingo kirpimo, A formos silueto. Elastingi rankogaliai su nykščių skylutėmis, kad būtų šilta ir patogu. „Amina“ turi fiksuotą, reguliuojamą gobtuvą ir dviejų krypčių užtrauktuką per visą ilgį. Kad rankovės būtų trumpesnės, jas galima lengvai užlenkti. Rankovių galuose yra įmantri šviesą atspindinti detalė, kurią prireikus galima lengvai atlenkti. Striukėje yra dvi užtraukiamos šoninės kišenės ir užtraukiama vidinė kišenė. Paminkštinimas pagamintas iš perdirbtų pluoštų, o pamušalas nudažytas dažų skiediniu. Šis metodas leidžia sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sąnaudas gamybos metu. Atsparumas vandeniui be PFC.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo yra nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Itin šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 160-250 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Kinijoje.
Gamintojas: DIDRIKSONS