131.99 €

DIDRIKSONS Anni moteriška striukė
„Anni“ yra dvipusė, paminkštinta striukė, skirtingai atrodanti iš abiejų pusių. Viena pusė blizgi, šiuolaikiška, pūkinė, kita – neperšlampama, matinė ir turi šviesą atspindinčias detales. Dėvint matine puse, striukė visiškai atspari vėjui ir vandeniui, turi užklijuotas siūles. Taip pat yra oversize stiliaus, tiesios formos. „Anni“ striukės apačia reguliuojama, ji priekyje per visą ilgį turi užtrauktuką su apsauginiu atvartu pūkinėje pusėje ir sagomis matinėje pusėje. Paslėptas, šviesą atspindintis gobtuvas. Pūkinėje striukės pusėje yra dvi užtraukiamos kišenės, matinėje pusėje – dvi sagomis užsegamos kišenės. Striukė paminkštinta laisvu pluoštu, kuris suteikia apimties ir šilumos, o 75 % laisvo pluošto yra iš perdirbto poliesterio. Atsparumas vandeniui be PFC.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo yra nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Itin šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 160-250 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Kinijoje.
Gamintojas: DIDRIKSONS