139.99 €

DIDRIKSONS Polarbjornen Par2 vaikiška striukė
Mūsų šilta „Polarbjörnen“ striukė skirta šaltoms žiemoms. Ji tiesaus kirpimo ir šiek tiek pažemintu galiniu kraštu. Striukė pagaminta iš orui pralaidžios, visiškai vėjo nepraleidžiančios ir neperšlampamos medžiagos, turi užklijuotas siūles. „Polarbjörnen“ turi dvi priekines kišenes su lipdukais. Ant rankogalių ir nugaros yra atšvaitai. Gobtuvas ir dirbtinis kailis su šviesą atspindinčiais siūlais yra nuimami. Striukė turi užtrauktuką, kurį dengia apsauginis atvartas priekyje. Rankovės turi vidinius rankogalius su skylėmis nykščiams ir kilpa pirštuotoms ar kumštinėms pirštinėms pritvirtinti. „Polarbjörnen“ turi dydžio didinimo funkciją, kurios dėka rankoves galima pailginti iki vieno dydžio. Striukės apačią galima reguliuoti naudojant raištelius. Paminkštinimas pagamintas iš perdirbto poliesterio, o pamušalas nudažytas dažų skiediniu. Šis metodas leidžia sumažinti vandens, energijos ir cheminių medžiagų sąnaudas gamybos metu. Atsparumas vandeniui be PFC. Vardo etiketė su vieta keliems vardams.

        Atspari vandeniui – jos vandens stulpelio rodmuo yra nuo 5 000 iki 10 000 mm, dėl ko tiek medžiaga, tiek kitos detalės yra visiškai atsparūs vandeniui.
        Itin šilta – pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis, o jos paminkštinimo užpildas yra 160-250 g/m2.
        Pralaidi orui – pasižymi 4 000-10 000 g/m²/24h pralaidumu orui ir yra pagaminta taip, kad per audinį galėtų prasiskverbti vandens garai.
        Labai patvari – pasiūta iš patvarios medžiagos.
        Sukurta Švedijoje, pagaminta Bangladeše.
Gamintojas: DIDRIKSONS