64.97 €

Mūsų vandeniui atsparus žieminis kombinezonas yra pagamintas iš vėjui nepralaidžios, kvėpuojančios medžiagos, kuri yra padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga. Visos kombinezono siūlės yra sandarios. Trinčiai atspari medžiaga kojų srityje. Nusegamas galvos gobtuvas ne tik šildo, bet ir yra saugus, nes lengvai nusisega užkliuvus už šakos. Silikoninės pėdų kilpos apsaugo nuo vandens ir sniego patekimo į vidų, nesvarbu, kaip mažylis greitai juda! Dvi šoninės kišenės, šviesą atspindinčios detalės ir ilgas užtrauktas užbaigia šio kombinezono dizainą.

Visos siūlės yra sandarios
Patvari medžiaga kojų srityje
Vandenį ir purvą atstumianti danga (BIONIC-FINISH®ECO)
Lygus poliesterio pamušalas, kurios sudėtyje yra perdirbtų poliesterio pluoštų
Saugus, lengvai nusegamas galvos gobtuvas
Elastingi rankogaliai
Elastingas juosmuo
Nusegamos, patvarios, silikoninės pėdų kilpos
Dvi šoninės kišenės su užtrauktuku

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki 40 °C.
Dėmesio! REIMA kombinezonuose palikta šiek tiek vietos augimui (apie 6 cm). Jei Jūsų vaiko ūgis rudenį yra arti 104 cm ir vaikas yra vidutinio kūno sudėjimo, tai 104 dydžio kombinezonas jam turėtų puikiai tikti žiemos metu. 
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Pagrindinės savybės
Gamintojas: REIMA