99.95 €

*Dėmesio: nusegamos pėdų kilpos skiriasi nuo pavaizduotų nuotraukose. Pėdų kilpos yra ne silikoninės, kaip pavaizduota nuotraukose,  o medžiaginės nusegamos juodos spalvos kilpos. 
Reimatec žieminis kombinezonas vaikams. Nepralaidus vandeniui ir vėjui. Turi papildomą izoliaciją sėdimoje dalyje ir ilgą užtrauktuką. Tai nuostabus žieminis kombinezonas mažiems vaikams. Jo siūlės yra sandarios, pagamintas iš vėjui nepralaidžios ir nešvarumus atstumiančios medžiagos. Lygus pamušalas ir ilgas užtrauktukas palengvina apsirengimą, užtrauktuku užtraukiamos kišenės.

Visos siūlės yra sandarios;
Vandenį ir purvą atstumianti danga (BIONIC-FINISH®ECO);
Izoliuota sėdimoji dalis;
Lygus poliesterio pamušalas, kurios sudėtyje yra perdirbtų poliesterio pluoštų;
Saugus, lengvai nusegamas galvos gobtuvas;
Nusegamos, patvarios silikoninės pėdų kilpos;
Ilgas užtrauktukas, kuris palengvina apsirengimą;
Kišenės su užtrauktuku;
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano danga;
Vidus: 100% poliesteris.

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Po sklabimo išimkite gaminį iš skalbyklės, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki 40 °C.
Dėmesio! REIMA kombinezonuose palikta šiek tiek vietos augimui (apie 6 cm). Jei Jūsų vaiko ūgis rudenį yra arti 104 cm ir vaikas yra vidutinio kūno sudėjimo, tai 104 dydžio kombinezonas jam turėtų puikiai tikti žiemos metu. 
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Pagrindinės savybės
Gamintojas: REIMA