153.99 €

Reimatec vandeniui ir vėjui atspari žieminė slidinėjimo striukė. Pagaminta iš tamprios medžiagos. Funkcionali ir puikiai tinka sniego sportui, dėl savo funkcinių detalių.

Atsparumas vandeniui nuo 8 000 mm. Sužinokite daugiau >>

Šilumos indeksas: nuo 0° iki -20° C. Sužinokite daugiau >>

Oro pralaidumas: nuo 7 000 g/m2/24h. Sužinokite daugiau >>
Ši neperšlampanti Reimatec striukė, kuri pagaminta iš vėjui nepralaidžios ir kvėpuojančios medžiagos, yra padengta vandenį ir purvą atstumiančia danga. Visos siūlės yra sandarios. Reguliuojami rankogaliai  su skyle nykščiui ir lengvai nusegamas galvos gobtuvas. Striukė turi daugybe funkcinių detalių įskaitant ir kišenes skirtas saugiai laikyti slidinėjimo pasui, bei slidinėjimo akiniams. Su šviesą atspindinčiomis detalėmis. Tinka dėvėti kasdien ir ekstremaliomis oro sąlygomis!

Visos siūlės yra sandarios
Purvą ir vandenį atstumianti dangaBIONIC-FINISH®ECO
Lygus poliesterio pamušalas
Saugus, nusegamas ir reguliuojamas galvos gobtuvas
Reguliuojami rankogaliai
Tamprūs vidiniai rankogaliai su skyle nykščiui
Reguliuojama apačia
Sniego blokavimo sistema
Užtraukiamos kišenės: rankovės, krūtinės ir dvi šoninės
Išorė: 100% poliesteris, poliuretano laminavimas
Vidus: 100% poliesteris

Priežiūros instrukcija: Skalbti atskirai, išorine puse. Prieš skalbimą užtraukite užtrauktukus ir užsekite velcro užsegimus. Nenaudokite ploviklių, kurie turi balinančių sudedamųjų dalių. Nenaudokite audinių minkštiklio. Baigę skalbimą išimkite drabužį iš skalbyklės, tam kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo. Galima džiovinti džiovyklėje iki  40 °C.
Kilmės šalis: Kinija/ Italija/ Indija/ Vietnamas.
Gamintojas: REIMA